GREENTUR.COM.UA
  

Незабутній відпочинок в Карпатах

  Головна | Приватні садиби | Екскурсії по Карпатах | Контакти | Фотогалерея | Форум | Лінки

 

 

Тур-пансіонат "Український Сувенір"

Розташований с.Річка Косівського району Івано-Франківської області на горі (Підбрусний) висота 800 м над рівнем моря. Їхати до м. Косів автобусом чи автомобілем. Від м.Косіва 7 км у бік Верховини до с. Соколівка, потім поворот направо 5 км (гірська дорога) до с.Річка, де направо ще 1,5 км круто в гору. Цю дорогу може осилити досвідчений водій на Джипі (Ніві).
Ці 1,5 км Вас можуть довести транспортом тур-пансіонату, по домовленості можуть забрати з м.Косіва.
Прибувши до пансіонату Ви будете зачаровані горами, лісами та селами, розташованими нижче.

Будинок пансіонату побудований у 2008 р. з дерева, має усього 11 номерів в т.ч. два двох-кімнатних, усі з санвузлами, на 2-х поверхах по 2 душових кабіни, у центрі великі зали та оглядові веранди по 42 кв. м, третій поверх актовий зал (200 кв. м). Для бажаючих сон на сіннику.
Будинок налаштовує гостей на тихий спокійний відпочинок у колі друзів, ближні сусіди – гуцули за 250 м. Навкруги гірський ліс, багато грибів, у липні – малина, серпні – чорниця, вересні – ожина і т.інше. Власна кухня, свіже молоко та інші екологічно чисті продукти. Літом турпоходи (пішо-кінні) до с.Брустура, Шешори, Космач. Можливі автомаршрути до с.Верховинни, у гори і т.д.
Зимою катання на лижах (санчатах), є власна обладнана гірка 70 м, для бажаючих поїздки на гірськолижні бази аж до Буковелі., прогулянки на конях (верхи, бричка чи санчата зимою).
У тур-пансіонаті діє лазня (баня, сауна) опалюється дровами і побудована з урахуванням досвіду ще часів князя Олега та княгині Ольги.

strashno.com.ua

8-067-3471380 Любомир

ЦІНИ
з 3-х разовим харчуванням
літній період 200 грн./чол. /доба
зимовий період 300 грн./чол. /доба

Отличный Прогноз на спорт на сайте Grandbets.ru

До вашої уваги також:


  Copyright (c) 2007, RealiTy. All Rights Reserved.